Fotoobrazy

Jedinečné obrazy pro váš domov

Fotografie nejlépe vyniknou až když jsou vytištěné. Zaujala Vás některá z mých fotografií a rádi byste ji měli doma nebo ve Vaší kanceláři? To není žádný problém! Fotoobrazy jsou výborným doplnkěm do Vašeho interiéru. Vybrat si můžete z několika variant. Každá objednávka je vyhotovována na míru přesně podle Vašich představ. Cena je invidualni a záleží na rozměru a volbe materiálu. V případném zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Peaceful_living_room_Wall (1)

Fine-art plátno

Plátno ze 100% bavlny si moji klienti vybírají nejvíce. Plátno je napnuto na malířském klínovém rámu. Na povrch plátna je v poslední řadě aplikován polomatný lak, který ochrání barvy před vyblednutím až na 80 let a dodá fotoobrazu velmi elegantní vzhled.

 

Hliníková deska

Tento tisk se velmi často využívá pro výstavy v galeriích apod. Díky hliníkové desce má fotoobraz velmi prémiový vzhled a rozhodně ho nikdo nepřehlédne. Do fotografie tak můžete doslova vstoupit a nasát její atmosféru. 

Peaceful_living_room_Wall (2)
Peaceful_living_room_Wall (1)

Fine-art papír

Mezi klienty také velmi často vybíraná varianta. Fotografie je vytištěna na Fine-art papír. Výběr povrchu je čistě na Vás. Já ovšem doporučuji matný neho lehce lesklý povrch. Fotografie je násldně osazena do rámu. Buď hlíníkového nebo dřevěného. Fotografie se může po následné domluvě dodatečně ochránit laminací nebo sklem.