Recenze kožené podložky na stůl od Danny P

Prvotřídní kvalita, design i zpracování. To jsou hlavní přednosti velmi povedené kožené podložky, kterou vyrábí Danny P.
Zajímá Vás jaký na mě podložka udělala dojem? pojďme to zjistit!

Design

Na první pohled mě podložka zaujala svým minimalistickým designem. Už pouhým pohledem je poznat, že při výrobě byla použita velmi kvalitní kůže. Při bližším pohledu je krásně znatelná textura kůže, která dodává podložce její prémiový vzhled. Po obvodu je podložka navíc prošita, což je skvělé plus, které ještě podporuje už i tak skvělé zpracování.

 

Na klouzání zapomeňte

Spodní strana je vyrobena z protiskluzové pryže. Díky tomu podložka na stole skvěle drží a nemusíte se bát. že Vám bude klouzat. Hrana podložky je navíc zabarvena stejnou barvou, takže si přechodu mezi kůží a pryží ani nevšimnete.

Monogram nebo vaše logo?

Jako příplatkovou službu navíc Danny P nabízí vyražení monogramu nebo Vašeho vlastního loga. Prodlouží to sice o několik dnů dobu dodání, ale výsledek rozhodně stojí za to.

Shrnutí

Závěrem chci hlavně říci, že podložka je vymyšlena do posledního detailu. Díky svému minimalistickému vzhledu dokáže ozvláštnit každý stůl. Na výběr máte hned z několika rozměrů a barev.

Jsem rád, že na “našem“ trhu máme takové zástupce, kteří s radostí vyrábějí velmi kvalitní produkty.

Pokud Vás tato podložka zaujala stejně jako mě, tak neváhejte a navštivte web https://www.dannypstyle.cz/

Leave a comment